Informace k přihláškám na tábory

Milí rodiče,

i letos jsme pro vaše děti připravili letní příměstské tábory. Přihlašovat se můžete na tel. 777 037 345 nebo na reditelka@mspistin.cz. Prosíme, buďte ale soudní a přihlaste děti na termíny, které OPRAVDU potřebujete. Rodičů, kteří mají zájem je více!

Jakmile telefonicky nebo emailem potvrdíme zapsání vašeho dítěte na daný termín, stáhněte si na www.mspistin.cz (v sekci Informace – Dokumenty) přihlášku pro dítě. Dále pak vyplňujete monitorovací list podpořené osoby (oba rodiče) a Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce (oba rodiče).

Vytištěné, potvrzené, podepsané…. odevzdejte nejpozději do 31.5. 2019 v MŠ! Jestliže nebudou dokumenty zapsaného dítěte odevzdány v tomto termínu, rezervace místa pro vaše dítě končí a na jeho místo bude přijat jiný zájemce. Děkujeme za pochopení.

Zanechte odpověď